Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III.
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.1.2017

Liečení pacienti

 

Pani Katarína

Pani Katarína nám po skončení pobytu v Senci povedala:

"Ja som sa o detoxikačnom pobyte pani doktorky Fulovej dozvedela z internetu. Bola som vo veku, kedy mnohé z nás začínajú naberať kilá, napriek tomu, že som sa hýbala a dokonca dva, trikrát do týždňa chodím pravidelne cvičiť. Som veľký gurmán a mám rada všetko čo k životu patrí. Začala som po päťdesiatke systematicky priberať a hľadala som niečo čo mi pomôže naštartovať metabolizmus, lebo doslova som cítila, že sa to všetko spomaľuje a oveľa ťažšie sa mi zhadzujú kilá. Sadla som si k internetu a hľadala som akým spôsobom detoxikovať telo, ako si ho vyčistiť. Najprv som si nakúpila nejaké prípravky v lekárni a skúsila som to doma. Nebola som spokojná s výsledkami, tak som si povedala: Nič, treba zmeniť prostredie, treba ísť niekde pod lekársky dozor a hlavne dozvedieť sa nejaké odborné zásady ako na to.

Našla som si tento pobyt a prihlásila som samozrejme aj manžela, že pôjdeme spolu. Akonáhle prišli prvé informácie ako sa treba na pobyt pripraviť, manžel vycúval a mne zostalo jedno miesto voľné. Zhodou okolností som bola na jednom pobyte čo organizujem a všimla som si, že tam jedna moja príbuzná necvičí. Keď som sa jej spýtala aký má problém, ukázala mi dosť veľkú ranu na nohe, ktorá jej vznikla z poštípania a už pol roka ju lekári liečili a nevedeli jej pomôcť. Tak som ju nahovorila, aby išla so mnou na tento pobyt. Mala som parťáčku a išli sme v roku 2013 do Modry – Harmónie, to bol môj prvý kontakt s pani doktorkou Fulovou a s jej manželom.

Musím povedať, že od prvého dňa ma uchvátili tieto pobyty, pretože tej Janke pani doktorka naozaj poradila úplne jednoducho: Choďte si kúpiť kelové listy, budete si to prikladať, vysvetlila jej čo má okrem detoxu robiť. Videla som ako sa zo dňa na deň jej rana zatvára a po týždni poctivého pôstu sme videli ako jej to veľmi pomáha. Ja som bola zdravá, nemala som pocit, že až tak cítim na sebe tie zmeny, ale hlavne som bola hrdá, že som to vydržala. Bola som prekvapená, že aj keď chodím sedem, osem, desať kilometrov nie som hladná. A pritom môj manžel vždy hovoril, že som žravý typ, lebo kade som chodila, tade som niečo zobala. Toto poznanie, že mi stačia tekutiny, kvalitné šťavy, čaje a nejaký kvalitný vývar, tak to ma naozaj veľmi prekvapilo a cítila som sa výborne. Dostala ma atmosféra, ľudia, ktorí chcú urobiť niečo pre svoje zdravie, zmeniť úplne svoje priority. Úplne vás to dostane do iného myslenia a ste šťastný. A tieto pocity vždy pociťujem, som tu už piatykrát, robí mi to dobre a najviac sa mi páči, že to pokračuje aj keď prídem aj domov. Snažím sa nejaký týždeň, dva ešte nejesť mäso a postupne prejsť na klasické stravovanie, ale nie som veľmi disciplinovaná. Pomáhajú mi proteínové prípravky, ešte stále chudnem nejaké dva, tri týždne, je to fantastické. Vrelo to odporúčam každému, kto chce naštartovať svoj metabolizmus, kto si chce vyčistiť telo. Naozaj cítim, že za ten týždeň sa to všetko vyplaví, naberiem novú energiu, vitalitu, teším sa na všetky aktivity znova a hlavne na tých ľudí. A veľmi si vážim nové informácie, pretože to je taká pridaná hodnota, napriek tomu, že som mnohé prednášky počula päťkrát možno aj viac, tak stále sa niečo nové na mňa nalepí. Pán Fula zase pripraví vychádzky tak, aby sme dostali do tela, aby sme sa potili, aby sme mali z toho všetci radosť a aby sme mali krásne zážitky z peknej prírody. Myslím si, že každý, kto sa odhodlá a príde na tento pobyt bude šťastný a zdravý. Informácie síce máme na internete, ale tam je taký chaos, že vás to môže naozaj pomýliť a mne sa páči, že pani doktorka má exaktné názory, ktoré sú môjmu mysleniu blízke, beriem ich, takže nevidím dôvod, prečo by som sem neprišla znova. Takže ďakujem a budem sa tešiť keď sa budem s vami ďalej stretávať."

Niektoré fotografie z kurzu pani Kataríny si môžete pozrieť na:

http://skolaverejnehozdravia/svz33d.htm

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.