Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III. 
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.11.2014

Liečení pacienti

 

Pani Alena

 

Pani Alena nám po detoxikačnom pobyte povedala:

 

"Moje meno je Alena Kalužayová, budem mať 59 rokov a na detoxikačnom pobyte som už 3-krát. Vďaka dr.Fulovej sa mi život zmenil k dobrému, cítim sa veľmi dobre a som spokojná. Ako sa to stalo?

Prvýkrát som sa na pobyt dostala v r.2011, keď som pribrala 25 kg a dlho som zvažovala, čo urobiť s mojou vysokou váhou. Kamaráti ma presviedčali, že dr. Fulová robí veľmi dobré kurzy vďaka ktorým by som sa mohla vrátiť k mojej pôvodnej váhe. Nevedela som si predstaviť, že týždeň by som nemohla jesť, zdalo sa mi, že to nemôžem dokázať. Nakoniec ma na kurz prihlásila kamarátka, jednoducho mi oznámila, že ideme. Tak sme sa dve kamarátky a ja vybrali na kurz, ony tam už boli viackrát, ja som išla prvý raz. Môžem povedať, že hneď prvý deň som bola „kúpená“ dr.Fulovou a jej manželom, pretože, keď ma postavili na váhu dostala som do ruky malý lístoček, kde bol môj metabolický vek 72 rokov.

Vtedy som si povedala, že to nie je možné, musím to dokázať, musím sa zmeniť. Na kurze som schudla nejaké 2 kg a od septembra do decembra som potom schudla prvých 8 kg. Cez Vianoce som sa trošku pokazila, ale som sa rozhodla, že prihlásim na ďalší detoxikačný pobyt.

Nie je to ľahké, ale pokiaľ som sa držala pokynov, ktoré sme na kurze dostali, išlo to. Myslím, že je to veľmi dobrý pomocník a vodítko ako pokračovať. Budem úprimná, keď žena 10 kg schudne, začne sa páčiť a je viac v zrkadle. Obliekla som si menšie číslo šiat a tvrdošijne som pokračovala v tom, čo som počula. Obmedzila som stravovanie, teraz jem asi desatinu z toho čo predtým. Zmenšila som nielen množstvá ale obmedzila som sladkosti, ktoré teraz už vôbec nejem. Som milovník chleba, ktorý som tiež obmedzila na desatinu.

Po príchode z detoxikačného pobytu som o filozofii dr.Fulovej presvedčila celú moju rodinu. Ja som schudla v priebehu 2 rokov o 22 kg, zmenšila som oblečenie z veľkosti 46 na 40, začali sme sa inak stravovať, menej jesť, viac zeleniny a keď náhodou niekedy zhrešíme, tak môj 6-ročný vnuk pri obede povie: Babina, a čo by na to povedala dr.Fulová?"

 

     Niektoré fotografie z pobytu pani Aleny si môžete pozrieť na:

http://svz.szm.sk/svz31j.htm

a z pobytu pred 3 rokmi:

http://svz.szm.sk/svz25l.htm

 

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.