Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III.
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.2.2015

Liečení pacienti

 

Pani Oľga

Pani Oľga nám po skončení pobytu v Kúpeľoch Nimnica povedala:

"Milí priatelia,

chcela by som sa Vám po 4 rokoch znova prihovoriť a povzbudiť Vás v zdravom životnom štýle, ktorý som pred 14 rokmi začala. Vďaka Bohu a vďaka strave a životnej filozofii, ktorú som nabrala v Škole verejného zdravia môžem Vám s radosťou oznámiť, že to funguje. Skutočne je to potvrdené aj lekársky. Teraz mám najnovšiu správu z preventívnej prehliadky, kde moja obvodná lekárka úplne žasla aké fantastické výsledky mám napriek tomu, že som onkologicky chorá. Nebola som liečená, raz za rok chodím na kontrolu a vďake tejto strave je všetko v norme. Chcela by som Vás povzbudiť aby ste nielen stravu, pohyb ale aj psychiku skĺbili, je úžasné žiť bez bolesti a liekov. Človek je slobodný, môže sa rozhodovať podľa svojej slobodnej vôle s tým, že si rozmyslí čo kladie do úst. Tak ako sme sa v Škole verejného zdravia naučili dodržiavam pitný režim na 100%; šaláty, zelenina, ovocie – bez toho nemôžem existovať. Mám výhodu, že mám záhradku, takže mám ovocie a zeleninu bio.

Chcela by som Vás ešte povzbudiť  výsledkami. Mám veľa priateľov, ktorí sa na mňa obracajú, že by chceli vyzdravieť. Teraz mám čerstvú skúsenosť a obrovskú radosť, keď lekárska veda zlyhala a nevedela nájsť spôsob liečby ani lieky priateľke, ktorá mala silný zápal kŕčových žíl a nemohla vôbec chodiť. Poviem Vám výsledok, táto priateľka, doktorka prírodných vied, biologička sa po 4 mesiacoch zbavila bolesti. Bola podobne ako ja, dôsledná a zásadová, túžila sa vyliečiť a skutočne ju táto strava vyliečila.

Chcem vás povzbudiť, viem, že každému, čo sem chodíte záleží na zdraví. Nestačí však iba ten týždeň čo ste tu, ale je to celoživotné. Mne to vyhovuje, teším sa na šalátiky, moje šťavy, semienka. Je pravda, že už si aj varím, hlavne strukoviny, ale iba občas. Neviem čo je to pocit hladu, čo je to únava, mám dostatok energie a váha je stále tá istá.

Telo je síce už staré, ale môj duch je mladý, mám plno energie. Mám 66 rokov ale cítim sa na 40. Svedčia o tom aj moje túry, ktoré absolvujem každý týždeň. Sú to veľmi náročné túry a cítim obrovskú radosť, energiu a hlavne vďačnosť. Som rada, že som to dokázala. Verím, že keď som to dokázala ja, môže to dokázať každý."

 

Starší príbeh pani Oľgy si môžete pozrieť na:

 

http://svz.szm.sk/svz11e.htm

 

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.