Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III.
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.10.2018

Liečení pacienti

 

Pani Blažena

Pani Blažena nám po skončení kurzu v Piešťanoch povedala:

"Dobrý deň prajem, srdečne vás pozdravujem milí účastníci detoxikačného kurzu. Moje meno je Blažena, mám 61 rokov. O detoxikačnom kurze som sa dozvedela od mojej kamarátky. Často sme spolu a v tomto veku, samozrejme prichádzajú aj nejaké zdravotné problémy. Ja som nejaké vážnejšie zatiaľ nemala, ale veľmi často som mávala angínu, chrípku, zápal dutín a bolestivé kĺby, cítila som, že mi to ide do kostí.

Minulý rok som absolvovala prvýkrát detoxikačný kurz a bolo to bez problémov. Absolvovala som ho v Piešťanoch, bol tu veľmi príjemný kolektív. Už na začiatku ma prekvapil p. Fula s meraním, že nemám nijakú nadváhu, takže na svoj vek som bola na tom dobre už na začiatku. Na konci, po všetkých vychádzkach, šťavičkách, cvičeniach a čajoch boli výsledky oveľa lepšie. Kilá mi veľmi nešli dole, ja nepotrebujem a ani nechcem schudnúť, skôr premeniť tuky na svaly čo sa mi aj podarilo. Na základe nameraných dobrých výsledkov som sa rozhodla prísť aj tento rok.

Vlani som bola v septembri a na základe odporúčania pani doktorky som začala užívať serrapeptázu. Považujem to za zázrak, na môj organizmus to má zázračné účinky. Keď mám nejaké problémy, v priebehu 1-2 dní všetky moje problémy prejdu. Od septembra minulého roku som nemala ani najmenšiu chrípku, ani angínu, zápal dutín, cítim sa veľmi dobre, som vitálna, plná energie, chodím na vychádzky, pravidelne športujem, cvičím – všetko to na mňa pôsobí zázračne. Na kurze som hladná nebola, ani jeden deň ani len jednu minútu. Samozrejme, rodina i kamaráti sa mi posmievajú, že kde to ideš chudnúť, detoxikovať, ty nebudeš nič jesť, budeš len piť a ešte si to máš aj zaplatiť. Hovorím, že za zdravie sa oplatí platiť, každý príde nakoniec do takého štádia, že začne rozmýšľať ako investovať do svojho zdravia. Toto je najmenej čo môžeme pre svoje zdravie urobiť. Cítim sa veľmi dobre, hladná som nebola, vychádzky sú úžasné, je tu perfektný kolektív, každý raz sa tu zoznámim s novými účastníkmi, prostredie je tiež veľmi dobré. Starostlivosť od organizátorov je úžasná, starajú sa o nás, pani doktorka sa pýta ako sa cítime, čo potrebujeme. Na základe týchto mojich výsledkov a skúsenosti som sa rozhodla, že o rok prídem zas. Tento kurz chcem absolvovať minimálne raz ročne.

Na záver každého kurzu sú kontrolné merania. Moje dnešné merania dopadli veľmi dobre, som veľmi spokojná, váha sa znížila len o 1 kg, ubudli mi hlavne tuky a pribudla svalová hmota, zlepšili sa kosti. Veľmi ma potešilo, že pri mojom fyzickom veku 61 rokov merania ukázali, že mám parametre na 46 rokov. Cítim sa znovu kočka, cítim sa mladá, plná elánu a sily. Odporúčam každému tento kurz.

Milí účastníci, buďte trpezliví, dodržujte všetko čo vám pani doktorka Fulová odporučila, výsledky sa určite dostavia, možno nie hneď, ale keď prídete domov a budete odporúčania dodržiavať, výsledky určite prídu.

Som veľmi spokojná a prajem Vám veľa, veľa krásnych chvíľ s detoxikáciou."

Niektoré fotografie z kurzov pani Blaženy si môžete pozrieť na:

http://skolaverejnehozdravia/svz35d.htm

http://www.skolaverejnehozdravia.sk/svz34f.htm

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.