Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01, Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pani Eva III.
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.1.2016

Liečení pacienti

 

Pani Adriana

 

Pani Adriana nám po skončení detoxikačno-redukčného pobytu v Senci povedala:

"Som Adriana z Trnavy. Informácie o tomto kurze som sa dozvedela od mojej sestry, ktorá sa po opakovaných kurzoch veľmi dobre cíti, schudla, cíti sa zdravá. Keďže sa mi skomplikoval môj zdravotný stav a aj som trošku nabrala, rozhodla som sa, že pôjdem na kurz. Najprv som si myslela, že tento kurz nezvládnem, ale za pokus to stojí. Keď som sem prišla, bola som veľmi milo prekvapená prístupom manželov Fulových a aj ostatných ľudí, ktorí na tomto kurze už boli. Správali sa veľmi vľúdne, dávali rady, mne sa však zdalo, že toto zvládnuť nemôžem.

Išla som do toho s pevnou vôľou, všetky inštrukcie, ktoré som dostala pred kurzom som sa snažila dodržiavať. Na moje prekvapenie už počas týždňa prípravy pred kurzom som 1,5 kg schudla, čo ma naštartovalo, že ten kurz musím vydržať. Kurz bol veľmi zaujímavý, dozvedela som sa množstvo informácií o životospráve. Napriek tomu, že doma som sa snažila zdravo variť, tu som sa naučila nové recepty, a aj to, že množstvo potravy treba znížiť, aby prišlo k žiaducemu účinku. Zdravotné problémy, ktoré som mala, veľké bolesti bedrových kĺbov, kvôli ktorým som nemohla ani zaspať mi po 2 dňoch prestali. Skúšam si to, je to možné, bolí, nebolí? Ráno som sa vždy naštartovala citrónovými a ovocno-zeleninovými šťavami.

Mala som aj problémy so šušťaním v ušiach, teraz, to takmer necítim. Migrény som nemala počas pobytu vôbec, čo ma veľmi prekvapilo, cítim sa vynikajúco, moje telo a aj duša pookriali. Ľudia boli láskaví, bol tu úžasný kolektív, ja som bola veľmi prekvapená, asi naozaj platí: Keď si očistite telo, očistí sa aj myseľ a duša.

Som veľmi šťastná, že som absolvovala tento kurz a myslím, že sa sem budem opakovane vracať. Som veľmi vďačná a ďakujem všetkým, ktorí tu so mnou boli."

 

Niektoré fotografie z pobytu pani Adriany si môžete pozrieť na:

 

http://svz.szm.sk/svz32h.htm

 

 

 

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.