Škola verejného zdravia, Chalupkova 24, 903 01 Senec, www.skolaverejnehozdravia.sk                         AUDIO
 
   
   Úvod
   Liečení pacienti
   Pán Pavol
   Pán Anton
   Pani Gea
   Pán Rado
   Pani Renáta
   Pani Viktória
   Pani Blažena
   Pani Iveta
   Pani Soňa II.
   Pán Jozef
   Pani Katarína
   Pani Soňa
   Pani Ľubica
   Pani Adriana
   Pani Oľga
   Pani Alena
   Pani Viera
   Pán Ľubomír
   Pani Eva II.
   Pani Mária IV.
   Pani Jitka
   Pani Zuzana a Erika
   Pani Božena
   Pán Giulio
   Pani Mária III.
   Pani Dana
   Pani Mária
   Pani Eva
   Pani Maruška
   Pán Vladimír
   Pán Roman
   Pani Ľuba
   Ďalšie príbehy
   Kontakt
posledná zmena
1.1.2019

Liečení pacienti

 

Pani Viktória

 

Pani Viktória nám po skončení kurzu v Piešťanoch napísala:

"Dobrý deň všetkým úžasným, odvážnym a zvedavým ľuďom, ktorí sa rozhodli dať šancu detoxikačnému kurzu pani doktorky Fulovej. Chcela by som sa s vami podeliť o moje skúsenosti a životnú zmenu akou prechádzam odkedy som prvý krát prišla na detoxikačný kurz v roku 2013. Nikdy pred tým som o detoxikácii nepočula, možno ani mnohí z vás, ale po absolvovaní kurzu a nových informáciách som sa rozhodla tento nový životný štýl skúsiť. Pani doktorka Fulová mi otvorila oči ako nikto iný pred tým a všetky rady a tipy, ktoré nás na kurze naučila som postupne aplikovala do svojho života a keď som sa o rok vrátila mala som o 10 kíl menej, o 10 cm užší obvod pásu o 7% menej telesného tuku a čo bolo na tom roku najlepšie? Získala som späť stratenú energiu, nepotrebovala som brať žiadne lieky a môj metabolický vek klesol so 71 rokov na 51 rokov (v tom čase som mala 61 rokov). Po tomto úžasnom roku a hodnotách som sa držala ďalšie dva roky na rovnakých hodnotách, mnoho som chodila a viac sa hýbala bez toho aby som bola unavená, lenže mi to nebolo dosť. Tak som začala viac cvičiť, aplikovala som yogu a quigong, ktoré cvičím pravidelne tri krát v týždni už dva roky.
Spolu s úpravou stravy, pohybu a cvičenia som zistila na mojom poslednom kurze, že môj metabolizmus je upravenejší a hodnoty ako pás, hmotnosť a tuk mi ešte viac klesli a môj metabolický vek sa stále drží okolo 50 rokov, pričom dnes mám už 66 a cítim sa lepšie ako pred pätnástimi rokmi, kedy som mala problémy s kĺbmi, chodením a brala viac liekov. Dnes vďaka pani doktorke a jej úžasnej metóde môžem smelo povedať, že zase žijem naplno a snažím sa byť aktívna, aby ma mladosť neopustila. Touto mojou premenou som inšpirovala aj môjho syna, ktorý ma prihlásil na môj prvý kurz za čo som mu neskutočne vďačná. On sám sa začal venovať a hľadať ako najlepšie znova oživiť a zregenerovať, ľudské telo, myseľ a dušu. Sám našiel odpoveď a tá je v regenerácií buniek tela pomocou detoxikácie, bylín a surovej stravy. Prvým impulzom bola pani doktorka Fulová, ale na ceste našiel mnohých inšpirujúcich ľudí ako Dr. Robert Morse, Arnold Ehret, Hilton Hotema, Norman Walker, Helmut Wandmaker, Anne Osborn, Bernard Jensen a mnohých iných. Buďte sami sebou a navráťte sa k prírode, žite, usmievajte sa, dýchajte čerstvý vzduch a buďte šťastný."

 

Prehľad meraní telesných parametrov:

10. august 2013 – 15. august 2013
Obvod pásu: 92 cm, hmotnosť: 79 kg, tuk: 41,2%, metabolický vek: 71 (fyzický vek: 61)

12. júl 2014 – 17. júl 2014 (po roku)
Obvod pásu: 84 cm, hmotnosť: 69 kg, tuk: 34,3%, metabolický vek: 51 (fyzický vek: 62)

8.september 2018 – 13. september 2018 (posledne meranie)
Obvod pásu: 75 cm, hmotnosť: 63 kg, tuk: 34%, metabolický vek: 51 (fyzický vek: 66)

 

 

Niektoré fotografie z kurzov pani Viktórie si môžete pozrieť na:

http://skolaverejnehozdravia/svz35f.htm

http://skolaverejnehozdravia/svz35g.htm

http://skolaverejnehozdravia/svz31f.htm

http://www.skolaverejnehozdravia.sk/svz28i.htm.htm

 

 

 

 

 

 

späť

Zmeny životného štýlu a stravovania odporúčame len pod dohľadom ošetrujúceho lekára. Tieto stránky sú určené len pre súkromnú potrebu. Každé iné použitie materiálov nachádzajúcich sa na týchto stránkach je bez súhlasu prevádzkovateľa zakázané.